O PLMMA

 

Profesjonalna Liga MMA rozpoczyna nowy okres swojej działalności. W marcu 2019 r. PLMMA bardzo udanie zadebiutowała w TVP Sport. Doskonałe wyniki oglądalności PLMMA 78 – blisko 400 tysięcy widzów – potwierdziły, że nasza organizacja ma ogromny potencjał i jest czołową polską federacją mieszanych sztuk walki.

Wspomniane wyniki oglądalności są tego najlepszym dowodem. Kolejne gale, które także zostaną zaprezentowane w sportowym kanale Telewizji Polskiej, zapowiadają się bardzo dobrze i mają szansę przyciągnąć na trybuny oraz przed telewizory jeszcze większą rzesze fanów MMA.

Popularność mieszanych sztuk walki rośnie bowiem w Polsce w błyskawicznym tempie i zbliża się do tej, którą cieszą się piłka nożna, siatkówka mężczyzn i żużel. W pokonanym przez MMA polu zostały już boks, piłka ręczna czy lekkoatletyka. A biorąc pod uwagę medialną ekspozycję także skoki narciarskie.

Profesjonalna Liga MMA zawsze stawiała i nadal stawia na prawdziwych wojowników oraz stuprocentowych sportowców. To dobrze zaplanowana strategia, pozwalająca unikać sztucznego rozgłosu oraz jednorazowego wzniecania zainteresowania stricte sportowym wydarzeniem.

Tym bardziej, że nasza przeszłość – podkreślmy – zobowiązuje nas do dbania o dobre imię. W PLMMA walczyli Joanna Jędrzejczyk, pierwsza w historii mistrzyni UFC z Polski, a także Szymon Kołecki i Marian Ziółkowski. Natomiast Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov, Michał Materla czy Paweł Nastula zaczynali swoja przygodę z MMA dzięki i przy wsparciu Mirosława Oknińskiego, założyciela Profesjonalnej Ligi MMA. Tak tworzyła się wielka historia.

Teraz pisana jest ona z nową werwą i pod dyktando spółki inwestycyjnej GB Investments S.A. wraz z grupą Goodwill, które – przy wsparciu Telewizji Publicznej – po przejęciu PLMMA dodały jej energii oraz jeszcze większego rozpędu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *